הכנה רגשית ללידההכנה ריגשית ללידה

נשים רבות מוצאות עצמן כבר בשלבי ההריון המוקדמים עם הרבה שאלות, חששות, פחדים וחוסר וודאות לגבי הלידה המתקרבת.
כל אחת והצרכים שלה – יש את מי שזקוקה למידע מעודכן ואמין (ללא החוויה הסובייקטיבית של אחרות), היכן ללדת? מהם הנהלים השונים בכל מקום? מה יתאים ללידה הספציפית הזו?
היכן תוכלי ללדת בדרך הקרובה ביותר לרצונות שלך?
נשים אחרות זקוקות לעבודה ריגשית אל מול החששות, הפחדים ואף החרדות המלווים את ההריון והמציפים לקראת הלידה, להכלה וגם לכלים פרקטיים ללידה.

יש נשים הנושאות איתן חוויות קשות מלידות קודמות, בין אם רגילות או קיסריות, הרוצות להגיע ללידה הקרובה בטוחות בעצמן, חזקות, עם תחושת מסוגלות ללידה טובה ככל האפשר עבורן ועבור התינוק שבדרך.
כל אישה והצורך שלה. אני פה בשבילך – בדרך שבה את צריכה, עם מגוון הכלים שלי והנסיון הרב שלי הן בקליניקה והן בחדרי הלידה. בקליניקה שלי בהוד השרון אני נפגשת עם זוגות לקראת לידה, לקורסי הכנה ללידה, למפגשי הכרות ומפגשי עבודה לקראת ליווי לידה.

תוכלי להגיע למפגש עבודה לקראת הלידה, אחד או יותר, לפי הצורך שלך, ללא קשר אם אהיה הדולה שלך בלידה.. למשל, מפגש עיבוד לידה קודמת , מפגשי ליווי הריון, מפגשי הכנה ריגשית ללידה, מפגש עבודה בשיטת הקונסטלציה המשפחתחית או B.O.T, מפגשי ייעוץ לקראת לידה, מפגשי הכנה ללידת ויב"ק (לידה נרתיקית לאחר קיסרי), מפגשי "לא עוד לא ילדתי" מפגש הנעה ללידה (לקראת זירוז לידה)

משהו מזה מתאים לך? תתקשרי וניפגש!  054-3132020

מפגשי הכנה ריגשית ללידה / ליווי הריון

מפגש הכנה ריגשית ללידה – מיועד בד”כ ליולדת בשלבי אמצע ההריון והלאה, ובו נעבוד על המקום הריגשי, נברר מהם הפחדים והחששות שלך ונמצא כלים שיעזרו לך להגיע ללידה מוכנה יותר, רגועה יותר ובטוחה יותר. אפשר להיפגש באופן חד פעמי או כמספר הפעמים שאת מרגישה שנכון לך. אפשר ומומלץ להגיע אחת לחודש למפגשי ליווי הריון והכנה ריגשית ללידה.
משך מפגש הכנה ריגשית ללידה שעתיים והמחיר 350 ש"ח החל מהמפגש הרביעי המחיר יהיה 300 ש"ח.
המפגשים מתקיימים בקליניקה שלי בתל מונד.

מפגש “לא, עוד לא ילדתי!”

מפגש “לא, עוד לא ילדתי!” – מיועד לנשים שעברו את התאריך המשוער בחמישה ימים או יותר וזקוקות למפגש “זריקת כוח”, חידוש הבטחון והאמונה בעצמן, בגופן, בתינוק ובלידה הטובה שלפניהן, והנעת תהליך הלידה. נדבר, נשתוק, נבכה, נצחק, נתחבק, ננשום.
אם נרגיש שצריך, נשלב הומיאופתיה או פרחי באך, נעשה דמיון מודרך משולב במגע ושמנים, אולי גם נקודות לחיצה להרגעה והנעה. ובעיקר נמצא את הכוח והסבלנות לחכות ללידה..
משך מפגש "לא, עוד לא ילדתי" שעתיים והמחיר 350 ש"ח. המפגשים מתקיימים בקליניקה שלי בתל מונד.

מפגש הנעה ללידה

מפגש המיועד לנשים העומדות לקראת השראת לידה (זירוז) עוד לפני התאריך המשוער, בד"כ מסיבה רפואית – סוכרת, רעלת, IUGR, קרישיות יתר וכו'. במפגש נבדוק בפני איזה אפשרויות את עומדת ואיך נוכל להכין את הגוף (וגם את הנפש) בצורה הטובה ביותר לקראת הלידה. בשיחה, במגע, בהומיאופתיה ובשלל הכלים העומדים לרשותי – לרשותך.
כדאי מאד לשריין מפגש כשבוע וחצי לפני מועד הזירוז המתוכנן.
משך המפגש שעתיים והמחיר 350 ש"ח. המפגשים מתקיימים בקליניקה שלי בתל מונד.

 

מפגש עיבוד לידה קודמת

מפגש עיבוד לידה קודמת – מיועד לנשים המרגישות כי לידה או לידות קודמות השאירו משקעים קשים אותם הן נושאות עימן ומבקשות לעבור תהליך על מנת לברר את הקושי שנותר ולהגיע ללידה הקרובה משוחררות ככל האפשר מהמשקעים שנותרו.
משך מפגש עיבוד לידה קודמת שעתיים והמחיר 350 ש"ח. המפגשים מתקיימים בקליניקה שלי בתל מונד.

מפגש הכנת תמציות פרחי באך לקראת הלידה

אישה שמגיעה ללידה במצב רגשי מאוזן, כשהיא מרגישה בטוחה, נינוחה וחזקה, ללא פחדים וחששות, תלד לידה קלה יותר וטובה יותר. כשגם בן הזוג שלה מגיע ללידה במצב רגשי מאוזן, גם עבורו הלידה נחווית בצורה טובה יותר והוא יכול להיות משענת חזקה, תומכת ובטוחה עבורה.
התהליך כולל שתי פגישות, הראשונה של שעתיים ובסופה תקבלי תמצית פרחי באך שנרקחה עבורך באופן אישי.
הפגישה השניה תתקיים כשבועיים או שלושה לאחר מכן ותימשך שעה ובה נבדוק מה שלומך והאם יש צורך בתמצית נוספת.
עלות שתי הפגישות והתמציות 475 ש"ח. המפגשים מתקיימים בקליניקה שלי בתל מונד.