ערכת פארטוקל ופוסקל
פארטוקל ופוסקל – ערכת הומיאופתיה לקראת לידה
כדולה אני רואה כבר שנים רבות את ההבדל הניכר באפקטיביות הצירים והתקדמות הלידה בין נשים שלקחו פארטוקל לפני ובמהלך הלידה ובין נשים שלא לקחו. וכמובן שיש הבדל גדול בהתאוששות שאחרי הלידה בין נשים שלקחו פוסקל ובין נשים שלא לקחו. אחרי שנים רבות שבהן אני ממליצה ליולדות אני פוגשת ומלווה, להצטייד בשני המוצרים האלה ולהעניק לעצמן נקודת התחלה טובה יותר ללידה ולרגעים שאחריה, מעכשיו אפשר יהיה גם לרכוש את הערכה הנפלאה הזו אצלי בקליניקה בהוד השרון, בתיאום טלפוני 054-3132020
מחיר הערכה 165 ש"ח
שני המוצרים הנפלאים האלה מיוצרים ע"י חברת דר. קיי הידועה והמוכרת בקרב יולדות, דולות ומיילדות כבר שנים רבות. חברת דר. קיי בראשותה של לינוי הופמן, הומיאופתית, דולה ומדריכת הנקה, מתמחה בייצור הומיאופתיה ושמנים ייחודיים עבור נשים בהריון, לשימוש בלידה, בהנקה וכמובן גם פורמולות ייחודיות לתינוקות רכים וילדים.

פארטוקל (המוכר בשמו הקודם " קל לידה" של דר' קיי) זוהי פורמולה ייחודית של חב' דר' קיי המבוססת על צמח המיצ'לה אשר עובר פארטוקלתהליך הכנה מיוחד, בתהליך זה אנחנו משמרים את סגולות הריפוי של הצמח ומאפשרים לו לעורר את מה שהגוף כבר יודע לעשות משחר האנושות ובעצם להמריץ את כוח הריפוי הטבעי שטמון בכל אחת ואחת מאיתנו.
המיצ'לה מוכרת מאוד ברפואה האינדיאנית לאורך אלפי שנים והייתה בשימוש בשבועות האחרונים להריון לצורך הכנת הגוף ללידה קלה ורכה יותר ותמיכה בתהליך הלידה, בכדי להקל על הלידה ולהפחית מעוצמת הכאב. המיצ'לה ידועה בספרות כצמח שתומך בהריון ושמירתו, תומך בלידה, מסייע בצירי לידה מוקדמים, שומר על השלייה, עוצר דימומים לא תקינים מהרחם ועוד.
פורמולת הפארטוקל ( הקל לידה ) כבר מוכרת שנים רבות ואהובה מאוד אצל נשות המקצוע בתחומי ההריון והלידה אשר מספרות שנשים שנעזרו בפארטוקל (קל לידה) חוו לדעתן לידות אפקטיביות יותר משלב הלידה הפעילה (3-4 ס"מ) ושמשך הלידה יתקצר והצירים היו אפקטיביים יותר, התכווצויות הרחם מווסתות, הרחם גמישה יותר וצוואר הרחם רך יותר ובכך יש הפחתה בעוצמת הכאב
** חשוב לדעת שצירים אפקטיבים אינם צירים כואבים יותר מצירים לא אפקטיביים. להיפך, הם עושים את מה שהם צריכים לעשות, כלומר לפתוח את צוואר הרחם. הם יעילים יותר וכואבים, בדרך כלל, פחות .
פארטוקל (קל לידה) היא פורמולה המתאימה לכל אישה לקראת לידה. מומלץ להשתמש בפארטוקל החל משבוע 36.
* לתשומת ליבכן- בקבוק אחד לא תמיד מספיק עד הלידה.
הוראות שימוש:
עשר טיפות ברבע כוס מים

משבוע 36 -2 פעמים ביום
משבוע 38- 4 פעמים ביום
משבוע 39- 6 פעמים ביום

מתחילת התהליך ועד להתבססותו 30 טיפות בבקבוק מים חצי ליטר. לנער ולשתות לגימה כל 10 דק'.
* לתשומת ליבכן- בקבוק אחד לא תמיד מספיק עד הלידה.

פוסקל 

פוסקל היא פורמולה שנוצרה בעקבות צורך של נשים רבות לאחר לידה שהרגישו שתחילת ההורות קשה להן בעקבות התאוששות איטית ואף ארוכה לאחר לידה או ניתוח קיסרי, לידה היא טראומה רב מערכתית לגוף מאחר וכל הגוף שותף פעיל בלידה ועובר טלטלה, הדבר יהיה נכון גם כשהלידה היא וגינלית "קלה", מכשירנית או קיסרית.פוסקל

הפוסקל (קל פוסט) הוא מיצוי של פרח החננית שעובר תהליך הכנה יחודי של דר' קיי בו אנו משמרים את סגולות הריפוי של הפרח ומאפשרים לתמצית לעודד את כוחות הריפוי הקיימים בתוכך.

פרח החננית מוכר אלפי שנים כפרח שבכוחו לטפל ברקמות עמוקות בעיקר ברקמות "נקביות" כגון הרחם וצוואר הרחם, לחזק ולאושש את השלד והשרירים לאחר מאמץ פיזי גדול, ולעזור בריפוי ואיחוי של רקמות שנחתכו או/ו נתפרו או/ו נשרטו.

הפוסקל מתאים לכל אישה לאחר לידה וגינלית או לידה קיסרית וגם מתאים להתאוששות לאחר כל ניתוח גניקולוגי.

הוראות לקיחה:

10 טיפות ברבע כוס מים 4 פעמים ביום למשך 7-30 יום

במצבים אקוטיים ניתן לקחת עד 6 פעמים ביום..