קורס הכנה ללידהאפרת מינסקי - הכנה ללידה

אני מכינה ללידה כבר למעלה מעשר שנים והכנתי כבר מאות רבות של זוגות לקראת לידה, באופן אישי ופרטי, בקבוצות גדולות וקטנות, בעברית וגם באנגלית.

קורסי הכנה ללידה  שלי מכינים אותך ואת המלווה שלך לבחירה בכל אפשרות שתרצי: לידה טבעית או לידה רגילה עם אפידורל. נלמד מגוון דרכים להתמודד עם הצירים – בצורה טבעית ע”י תנוחות שונות, נשימה, עיסויים שוונים שבן הזוג יכול לעשות רפלקסולוגיה, שיאצו, דמיון מודרך ועוד. קורס הכנה ללידה שלי כולל גם תרגול מעשי של כל הכלים.

בנוסף, נדבר על האפשרות של לידה עם משככי כאבים קונבנציונאליים כמו אפידורל, גז צחוק וטשטוש, ומהן הדרכים הטובות ביותר להימנע מהחסרונות שלהם.

בקורס נדבר על בחירת מקום הלידה והאפשרויות השונות שמציע כל בית חולים, הנסיון הרב שלי כדולה הנמצאת בחדרי הלידה באופן קבוע יעמוד לרשותכם ויעזור לכם לבחור את המקום הטוב ביותר עבורכם.

הכנת תוכנית לידה, איך ליצור אוירה טובה וחיובית בחדר הלידה, מהם הפרוצדורות שאחרי הלידה – לאימא ולתינוק, על התינוקייה ועל ביות, החיסונים והטיפולים הצפויים לתינוק ועל אפשרויות הבחירה שלכם.

בקורס הכנה ללידה שלי נענה על שאלות רבות ו”נעשה סדר” במושגים ומונחים שחשוב לדעת: שלבי הלידה והפרוצדורות השונות בכל שלב,  נדבר על הנהלים בבתי החולים השונים וע”י הבנת ה”שפה” הרפואית תוכלו להבין ולבחור את הדרך הנכונה ביותר והטובה ביותר עבורכם ביחד עם הצוות שילווה אתכם.

קורס לידה כולל גם הכנה להנקה החל מההנקה הראשונה בחדר הלידה, נכיר תנוחות להנקה, סימנים להנקה נכונה וטובה, התמודדות עם מצבים כמו גודש וכאבים. נלמד ונבין את תהליך יצור החלב בגוף ואיך להגיע ליצור חלב מקסימלי עבור התינוק והנקה טובה יעילה ומהנה.

אז אם אתם מחפשים קורס נעים ותומך בו תקבלו ידע, וגם תרגול והתנסות וחוויה נעימה בדרך ללידה בואו לקורסי הכנה ללידה שלי.

בקורס הכנה ללידה ניפגש לשלושה מפגשים של שעתיים וחצי בקליניקה שלי בתל מונד.

מחיר הקורס 1200 ש”ח.

מבוטחות כללית פלטיניום / מכבי שלי / מאוחדת שיא זכאיות להחזר של עד 75% מגובה התשלום במסגרת סל ההריון המורחב, כך שלאחר החזר מהקופה תשלמו רק 300 ש"ח !!

מומלץ להתחיל את הקורס בסביבות שבוע 28-30 מאחר ובדרך כלל המפגשים יהיו פעם בשבועיים.
אבל גם אם נזכרתם ממש מאוחר והלידה מעבר לפינה -דברו איתי ונוכל לתאם ולהספיק להיפגש לשני מפגשים ארוכים בשבוע אחד..

לזוגות המעוניינים בקורס הכנה ללידה משולב בליווי הלידה מסלול מיוחד בן ארבעה מפגשים לפני הלידה, ליווי הלידה במלואה ומפגש אחרי הלידה. תוכלו לקרוא על כך פרטים נוספים בדף דולה תומכת לידה

אתם שואלים למה כדאי לכם להשתתף בקורס הכנה ללידה שלי? …

גם זהר ממליצה על אפרת מינסקי: בואו לקרוא מה כתבה “זהר כבר בדקה” על הקורסים שלי.

עדין לא בטוחים? בואו לקרוא המלצות על קורס הכנה ללידה מאלה שהיו שם כבר

לפרטים ושאלות אתם מוזמנים להתקשר אלי 054-3132020
אפרת מינסקי – דולה – מדריכת הכנה ללידה